34.374.90 BAMBI - Çantë shpine e biodegradueshme dhe ngjyra pastel në set

Stoku
13.245
Mbërritja 19.800 20.08.22.


Informatat themelore

Kodi 34.374.90
Model BAMBI
Përshkrimi Çantë shpine e biodegradueshme dhe ngjyra pastel në set
Brendi BRUNO
Ngjyra White
Paketë 200/10
Pesha neto 0.06 kg
Materiali Polipropilen
Shtypi Sito shtyp
Tema Fëmijët
Barcodi 8605040022146

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.58 x 0.35 x 0.32 m
Pesha bruto e kutisë 12.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.065 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000
Promobox