41.089.10 BARBERA - Set për verë

Stoku
1.640


Informatat themelore

Kodi 41.089.10
Model BARBERA
Përshkrimi Seti i verës përmban - një hapëse shishe, dy futje derdhëse dhe një prestar petë
Ngjyra Black
Dimensioni 19 x 19 x 4.5cm
Paketë 24/1
Pesha neto 0.64 kg
Materiali Metal, Letër
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Sito shtyp, Shtyp digjital
Barcodi 8605040020852
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 24 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.56 x 0.41 x 0.215 m
Pesha bruto e kutisë 16.14 kg
Vëllimi I kutisë 0.049 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 820551000000

Produktet e lidhura

Promobox