40.042.12 BLACK LINE - Çadër me hapje automatike

Stoku
4.000
Mbërritja 4.000 05.10.24.


Informatat themelore

Kodi 40.042.12
Model BLACK LINE
Përshkrimi Çadër me 8 panele, buton ngjyrash dhe tuba, dorezë të gomuar, kornizë me tekstil me fije qelqi, majë plastike, bosht metalik të zi (Ø 10 mm) dhe këshilla
Brendi CASTELLI
Ngjyra Gri
Dimensioni O 110 x 88cm
Paketë 20/10/1
Pesha neto 0.46 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Barcodi 8605025667379

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Shtyp me leter transfer, Sito shtyp
Madhësia e rekomanduar e shtypit 20 x 8 cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 20
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.93 x 0.24 x 0.21 m
Pesha bruto e kutisë 10.76 kg
Vëllimi I kutisë 0.047 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produktet e lidhura

Promobox