37.806.90 BLUE - Kufje pa tel stereo të palosshme

Stoku
7.642


Informatat themelore

Kodi 37.806.90
Model BLUE
Përshkrimi Kufje TWS (True Wireless Stereo) me kasë për bartje dhe karikim, bateri e rimbushshme 300mAh, në një kuti dhuratë
Brendi PIXO
Ngjyra White
Dimensioni 6.8 x 4.5 x 2.2cm
Paketë 60/20/1
Pesha neto 0.08 kg
Materiali Plastikë
Kapaciteti 300 mAh
lloji I produktit Input micro USB
Pajisje shtesë Bluetooth, Kuti për dhurata
Shtypi Sito shtyp, Tampon, Shtyp digjital
Barcodi 8605040026328
Dokumentacion shtesë CE certifikata

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 60 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.597 x 0.378 x 0.171 m
Pesha bruto e kutisë 5.52 kg
Vëllimi I kutisë 0.039 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 851830009000

Produktet e lidhura

Promobox