32.173.10 BOB - Set i mjeteve të punës

Stoku
Rezervuar
747
300


Informatat themelore

Kodi 32.173.10
Model BOB
Përshkrimi Set i veglave të dorës, 2 kaçavida fikse, mbajtëse me 5 copë të këmbyeshme dhe 10 futje, pincë, 2 vida Allen
Ngjyra Black
Dimensioni 15.7 x 21.5 x 2.9cm
Paketë 24/12/1
Pesha neto 0.60 kg
Materiali Metal
Shtypi Sito shtyp, Tampon
Barcodi 8605040003732

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 24 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.47 x 0.36 x 0.23 m
Pesha bruto e kutisë 15.28 kg
Vëllimi I kutisë 0.039 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 820600000000
Promobox