Studio e Logos
Specifikimi
Printo
Pasqyra e stokut

37.545.90 BOLT PD - Mbushës i telefonave mobil USB dhe Type-C dalje

Stoku
Rezervuar
4.743
160


Informatat themelore

Kodi 37.545.90
Model BOLT PD
Brendi PIXO
Ngjyra E bardhë
Dimensioni 8 x 4 x 2.8 cm
Paketë 100/1
Pesha neto 0.07 kg
Kapaciteti 20 W
Pajisje shtesë Kuti për dhurata, Mbushje e shpejtë
Barcodi 8605040036655

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Shtyp digjital, Sito shtyp, Tampon
Madhësia e rekomanduar e shtypit 3 x 1.8 cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 100
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.48 x 0.35 x 0.38 m
Pesha bruto e kutisë 7.77 kg
Vëllimi I kutisë 0.064 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 853669900000

Produktet e lidhura

Promobox