37.781.10 BOOM - Bluetooth zmadhues zëri

Stoku
1.895
Mbërritja 2.000 21.03.23.


Informatat themelore

Kodi 37.781.10
Model BOOM
Përshkrimi Zmadhues zëri metalik bluetooth 2 x 5W me bateri të rimbushshme me kapacitet 1200 mAh, lexues kartash MicroSD, lexues USB dhe radio, në një kuti dhuratë
Brendi PIXO
Ngjyra Black
Dimensioni O 8 x 16cm
Paketë 20/1
Pesha neto 0.57 kg
Materiali Metal
lloji I produktit Input micro USB
Pajisje shtesë Bluetooth, Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser, Shtyp digjital
Barcodi 8605040020340
Dokumentacion shtesë CE certifikata

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.51 x 0.395 x 0.225 m
Pesha bruto e kutisë 12.50 kg
Vëllimi I kutisë 0.045 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 851821009000

Produktet e lidhura

Promobox