41.121.71 BRUNELLO - Set për verë

Stoku
573
Mbërritja 3.000 01.03.23.


Informatat themelore

Kodi 41.121.71
Model BRUNELLO
Përshkrimi Seti i verës përmban - kapakun e shisheve, futësin e derdhjes, unazën kundër derdhjes, hapësen e shisheve dhe kutinë e verës
Ngjyra Beige
Dimensioni 35.5 × 12 × 10.8 cm
Paketë 8/1
Pesha neto 1.04 kg
Materiali Dru
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp
Barcodi 8605040063903
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 8 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.5 x 0.275 x 0.4 m
Pesha bruto e kutisë 9.48 kg
Vëllimi I kutisë 0.055 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 820551000000
Promobox