34.264.10 CHELSEA - ÇANTË BIZNESI

Stoku
4.762
Mbërritja 8.500 03.10.24.


Informatat themelore

Kodi 34.264.10
Model CHELSEA
Përshkrimi Çantë shpine me dy ndarje, ndarje laptopi me madhësi 15 ", dy xhepa përpara me zinxhirë dhe dy xhepa anës rrjetë
Brendi BRUNO
Ngjyra E zezë
Dimensioni 45 x 30 x 15 cm
Paketë 10/1
Pesha neto 0.84 kg
Kapaciteti 15"
Materiali Najloni
Performanca I papërshkueshëm nga uji
Barcodi 8605025689838

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Shtyp me leter transfer, Sito shtyp
Madhësia e rekomanduar e shtypit 8 x 4 cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 10
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.53 x 0.4 x 0.44 m
Pesha bruto e kutisë 9.44 kg
Vëllimi I kutisë 0.093 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000

Produktet e lidhura

Promobox