34.296.11 CHESTER - Çantë shpine biznesi

Stoku
2.153


Informatat themelore

Kodi 34.296.11
Model CHESTER
Përshkrimi Çantë shpine biznesi me një ndarje kryesore, ndarje të mbushur për ndarjen e laptopit dhe tabletit 15 ", lidhës USB, xhep me zinxhir në pjesën e përparme dhe xhep sekret me zinxhir në anën e pasme
Brendi BRUNO
Ngjyra Dark gray
Dimensioni 44 x 31 x 13 cm
Paketë 10/1
Pesha neto 0.59 kg
Kapaciteti 15"
Materiali Najloni
Pajisje shtesë Xhep sigurie, USB konektor
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040004968

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.37 x 0.39 x 0.49 m
Pesha bruto e kutisë 6.93 kg
Vëllimi I kutisë 0.071 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000

Produktet e lidhura

Promobox