40.005.10 CLASSIC - Çadër me hapje automatike

Stoku
4.410


Informatat themelore

Kodi 40.005.10
Model CLASSIC
Përshkrimi Çadër me 8 panele, dorezë të lakuar prej druri, bosht druri (Ø 14 mm), pjesa e sipërme dhe majat Materiali: poliestër
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Dimensioni O 103 x 89.5cm
Paketë 25
Pesha neto 0.40 kg
Materiali Poliester
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Barcodi 8606010015151

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Shtyp me leter transfer, Sito shtyp
Madhësia e rekomanduar e shtypit 20 x 8 cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 25
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.93 x 0.26 x 0.185 m
Pesha bruto e kutisë 11.40 kg
Vëllimi I kutisë 0.045 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produktet e lidhura

Promobox