34.371.10 DARWIN - Notes formati A5 me një bateri ndihmëse me një kapacitet 4000 mAh

Stoku
0
Mbërritja 1.500 28.01.23.


Informatat themelore

Kodi 34.371.10
Model DARWIN
Përshkrimi Notes formati A5 me një bateri ndihmëse me një kapacitet 4000 mAh me dalje 5V / 2.1A dhe kabllo USB, karikues pa tel 5W, mbajtës telefoni, xhepa shtesë dhe mbajtëse stilolapsi, në një kuti dhuratë
Ngjyra Black
Dimensioni 18.5 x 24 x 3 cm
Paketë 20/1
Pesha neto 0.60 kg
Kapaciteti 4.000 mAh
Materiali Tekstil
Pajisje shtesë Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo
Shtypi Shtyp digjital
Formati A5
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605040020678

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.382 x 0.349 x 0.256 m
Pesha bruto e kutisë 12.68 kg
Vëllimi I kutisë 0.034 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850760009000

Produktet e lidhura

Promobox