34.377.71 DREAM - Set për vizatim

Stoku
12.355
Mbërritja 15.200 15.03.23.


Informatat themelore

Kodi 34.377.71
Model DREAM
Përshkrimi Seti përmban 6 copë lapsa me ngjyra, mini libër për ngjyrosje dhe mprehës
Ngjyra Beige
Dimensioni 9 x 7.5 x 1.5cm
Paketë 400/40
Pesha neto 0.03 kg
Materiali Dru, Letër
Shtypi Shtyp digjital
Tema Fëmijët
Barcodi 8605040022610

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 400 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.36 x 0.35 x 0.54 m
Pesha bruto e kutisë 14.32 kg
Vëllimi I kutisë 0.068 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960910900000

Produktet e lidhura

Promobox