41.117.10 ELEMENT SMART - Termos, 500 ml

Stoku
2.057


Informatat themelore

Kodi 41.117.10
Model ELEMENT SMART
Përshkrimi Termos metalik me përfundim të gomuar dhe tregues të temperaturës
Brendi CASTELLI
Ngjyra Black
Dimensioni O 6.4 x 23.5cm
Paketë 25/1
Pesha neto 0.34 kg
Materiali Çelik inox
Kapaciteti 500 ml
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040059463
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 25 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.375 x 0.37 x 0.27 m
Pesha bruto e kutisë 8.56 kg
Vëllimi I kutisë 0.037 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 961700000000
Promobox