37.807.12 FLASH 6IN1 - Kabllo USB për mbushje 6 në 1, gjatësi 1.2 m

Stoku
6.065


Informatat themelore

Kodi 37.807.12
Model FLASH 6IN1
Përshkrimi Kabllo USB 6 në 1 e përshtatshme për iPhone dhe Android Dimensioni: 1.2 m
Brendi PIXO
Ngjyra Gray
Dimensioni 1m
Paketë 200/50/1
Pesha neto 0.04 kg
Shtypi Tampon, Shtyp digjital
Barcodi 8605040068106

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.405 x 0.34 x 0.31 m
Pesha bruto e kutisë 10.14 kg
Vëllimi I kutisë 0.043 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 854442900000

Produktet e lidhura

Promobox