40.062.10 FRANKLIN - ÇADËR E PALOSSHME KUNDËR ERËS ME FUNKSION TË HAPJES/MBYLLJES AUTOMATIKE

Stoku
860
Mbërritja 2.010 05.10.24.


Informatat themelore

Kodi 40.062.10
Model FRANKLIN
Përshkrimi Ombrella me 8 panele, mekanizmi i hapjes eshte i kombinuar nga metali dhe tekstil me fije qelqi, shtylla metalike e zeze (Ø 11 mm), skajet metalike, doreze druri, mbulese me astar ne ngjyren e ombreles, rezistente ndaj ere
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Dimensioni O 103 x 62 (37) cm
Paketë 30/10/1
Pesha neto 0.45 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Performanca I papërshkueshëm nga ERA
Barcodi 8605040079768

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Shtyp me leter transfer, Sito shtyp
Madhësia e rekomanduar e shtypit 20 x 7 cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 30
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.4 x 0.3 x 0.36 m
Pesha bruto e kutisë 14.40 kg
Vëllimi I kutisë 0.043 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produktet e lidhura

Promobox