34.443.90 FRUITY - Çanta RPET për fruta dhe perime, 3në1

Stoku
14.059


Informatat themelore

Kodi 34.443.90
Model FRUITY
Ngjyra White
Dimensioni 30 x 25 cm
Paketë 100/25
Pesha neto 0.04 kg
Shtypi Shtyp me leter transfer, Sublimacion
Tema Rpet
Barcodi 8605040045183

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.36 x 0.25 x 0.3 m
Pesha bruto e kutisë 4.08 kg
Vëllimi I kutisë 0.027 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292980000

Produktet e lidhura

Promobox