37.795.10 FUNK - Bluetooth zmadhues zëri

Stoku
982


Informatat themelore

Kodi 37.795.10
Model FUNK
Përshkrimi Zmadhues zëri metalik bluetooth 2 x 5W me bateri të rimbushshme me kapacitet 1200 mAh, lexues kartash MicroSD, lexues USB dhe radio, në një kuti dhuratë
Brendi PIXO
Ngjyra Black
Dimensioni 6.1 x 15 x 4.4 cm
Paketë 50/1
Pesha neto 0.26 kg
Pajisje shtesë Soft touch, Bluetooth, Kuti për dhurata
Shtypi Shtyp digjital
Barcodi 8605040051863
Dokumentacion shtesë CE certifikata

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.375 x 0.27 x 0.345 m
Pesha bruto e kutisë 14.10 kg
Vëllimi I kutisë 0.035 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 851821009000
Promobox