Studio e Logos

Specifikimi

Pasqyra e stokut

59.012.41 GLOW KID - Jelek sigurie për fëmijë

Stoku
0
Mbërritja 40.000 27.01.24.


Informatat themelore

Kodi 59.012.41
Model GLOW KID
Përshkrimi Jelek për fëmijë, fluoreshent, dy shirita reflektues në pjesën e përparme dhe dy në anën e pasme
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra E verdhë neoni
Paketë 200/10/1
Pesha neto 0.07 kg
Përbërja 100% poliester
Materiali Poliester
Performanca Dukshmëri e lartë
Gjinia Për fëmijë
Tema Fëmijët
Barcodi 8605025630649

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Shtyp me leter transfer, Sito shtyp, Sublimacion

Informacione logjistike

Copë për kuti 200
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.39 x 0.36 x 0.51 m
Pesha bruto e kutisë 15.20 kg
Vëllimi I kutisë 0.072 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 611030910000
Promobox