Studio e Logos

Specifikimi

Pasqyra e stokut

59.045.41 GLOW LITE - Jelek

Stoku
21.309


Informatat themelore

Kodi 59.045.41
Model GLOW LITE
Përshkrimi Jelek, fluoreshent, dy shirita reflektues para dhe dy mbrapa
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra Neon yellow
Paketë 200/1
Pesha neto 0.06 kg
Materiali Poliester
Performanca Dukshmëri e lartë
Gjinia Unisex
Barcodi 8605040026205

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.465 x 0.375 x 0.495 m
Pesha bruto e kutisë 13.96 kg
Vëllimi I kutisë 0.086 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 611030910000
Promobox