10.188.12 GRASS - Laps kimik bamboo

Stoku
3.733


Informatat themelore

Kodi 10.188.12
Model GRASS
Ngjyra Gri
Dimensioni O 1.1 x 14.2 cm
Paketë 600/50
Pesha neto 0.01 kg
Materiali Përzierje plastike dhe kashte, Bambus
lloji I produktit Stilolaps
Barcodi 8605040015988
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Gravim me laser
Madhësia e rekomanduar e shtypit 4.5 x 0.6 cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 600
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.31 x 0.28 x 0.2 m
Pesha bruto e kutisë 5.86 kg
Vëllimi I kutisë 0.017 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960810920000

Produktet e lidhura

Promobox