41.059.70 HAM - Tabela për prerje dhe servim

Stoku
0
Mbërritja 3.000 20.03.23.


Informatat themelore

Kodi 41.059.70
Model HAM
Brendi CASTELLI
Ngjyra Brown
Dimensioni 36 x 15.3 x 1.8cm
Paketë 24/1
Pesha neto 0.48 kg
Materiali Dru
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040001400
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 24 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.38 x 0.33 x 0.24 m
Pesha bruto e kutisë 12.36 kg
Vëllimi I kutisë 0.030 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 441911000000

Produktet e lidhura

Promobox