40.009.10 HIGH CLASS - Çadër me hapje automatike

Stoku
3.002


Informatat themelore

Kodi 40.009.10
Model HIGH CLASS
Përshkrimi Ombrellë me 8 panele, dorezë druri, bosht alumini gri të errët (Ø 14 mm) dhe sipër, maja metalike, kornizë me tekstil me fije qelqi, qese vetë-pëlhure me rreshtim jo të endur
Brendi CASTELLI
Ngjyra Black
Dimensioni O 120 x 97cm
Paketë 20/10/1
Pesha neto 0.55 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8606010013140

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 1.06 x 0.25 x 0.23 m
Pesha bruto e kutisë 14.18 kg
Vëllimi I kutisë 0.061 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produktet e lidhura

Promobox