40.065.10 HOFFMAN - ÇADËR ME HAPJE AUTOMATIKE

Stoku
629


Informatat themelore

Kodi 40.065.10
Model HOFFMAN
Përshkrimi Çadër me 8 panele, dorezë druri, mekanizëm hapjeje tekstil me fije qelqi, maja prej druri, skajet dhe shtylla (Ø 14 mm)
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Dimensioni O 110 x 88 cm
Paketë 20/10
Pesha neto 0.53 kg
Materiali Bambus, Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Barcodi 8605040055397

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Shtyp me leter transfer, Sito shtyp
Madhësia e rekomanduar e shtypit 20 x 8 cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 20
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.91 x 0.23 x 0.18 m
Pesha bruto e kutisë 11.10 kg
Vëllimi I kutisë 0.038 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000
Promobox