37.823.10 ION - Mbushëse telefoni Wirelles

Stoku
2.953


Informatat themelore

Kodi 37.823.10
Model ION
Përshkrimi Mbushës pa tel për celularët i përshtatshëm për iPhone 8 / X / 11, Samsung Galaxy S8 / S9 / S10 dhe smartphone të tjerë Android (shiko udhëzimet për telefonin tuaj të mençur)
Ngjyra Black
Dimensioni O 10.5 x 0.8cm
Paketë 100/1
Pesha neto 0.11 kg
Materiali Plastikë
lloji I produktit Input micro USB
Pajisje shtesë Soft touch, Kuti për dhurata, llogo ndricuese, Mbushje pa kabllo, Mbushje e shpejtë
Shtypi Gravim me laser, Shtyp digjital
Barcodi 8605040022719

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.975 x 0.31 x 0.3 m
Pesha bruto e kutisë 12.10 kg
Vëllimi I kutisë 0.091 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850440909000

Produktet e lidhura

Promobox