33.204.71 KEEPER - Varëse çelësash druri dhe mbajtëse e pajisjes celulare

Stoku
2.466
Mbërritja 10.450 15.10.24.


Informatat themelore

Kodi 33.204.71
Model KEEPER
Ngjyra Bezhë
Dimensioni 2.5 x 6 x 1.5 cm
Paketë 550/50
Pesha neto 0.02 kg
Materiali Bambus
Barcodi 8605040084762

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Gravim me laser

Informacione logjistike

Copë për kuti 550
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.4 x 0.3 x 0.24 m
Pesha bruto e kutisë 9.84 kg
Vëllimi I kutisë 0.029 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 732620009000
Promobox