37.756.10 LIGHT W - Powerbank 10000 mAh, Wirelles

Stoku
0
Mbërritja 3.000 10.05.23.


Informatat themelore

Kodi 37.756.10
Model LIGHT W
Përshkrimi Bateri ndihmëse për pajisjet mobile me kapacitet 10000 mAh, me panel LED, sipërfaqe të gomuar dhe ekran LCD, në një kuti dhuratë
Brendi PIXO
Ngjyra Black
Dimensioni 13.4 x 6.7 x 1.7cm
Paketë 40/1
Pesha neto 0.24 kg
Materiali Plastikë
Kapaciteti 10.000 mAh
lloji I produktit Input micro USB, Output USB, Input Type-C
Pajisje shtesë Soft touch, Kuti për dhurata, llogo ndricuese, Mbushje pa kabllo
Shtypi Gravim me laser, Shtyp digjital
Barcodi 8605040024935
Dokumentacion shtesë CE certifikata

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 40 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.32 x 0.1 x 0.25 m
Pesha bruto e kutisë 10.19 kg
Vëllimi I kutisë 0.008 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850760009000

Produktet e lidhura

Promobox