44.115.90 LUNGO - Filxhan porcelani dhe pjata për "Cappuccino", 150 ml

Stoku
12.319


Informatat themelore

Kodi 44.115.90
Model LUNGO
Ngjyra White
Paketë 36/6
Pesha neto 0.43 kg
Kapaciteti 150 ml
Materiali Keramikë
Shtypi Tampon, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040011584
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 36 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.385 x 0.34 x 0.3 m
Pesha bruto e kutisë 16.44 kg
Vëllimi I kutisë 0.039 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 691200210000

Produktet e lidhura

Promobox