34.430.10 MAGNUM - Çantë shpine biznesi kundër vjedhjes

Stoku
0
Mbërritja 1.500 13.03.23.


Informatat themelore

Kodi 34.430.10
Model MAGNUM
Përshkrimi Çantë shpine biznesi kundër vjedhjes me një ndarje kryesore, ndarje të mbushur për ndarjen e laptopit dhe tabletit 15 ', xhepi i përparmë me zinxhir, lidhës USB, xhep sekret me zinxhir në anën e pasme
Brendi BRUNO
Ngjyra Black
Dimensioni 47 x 33 x 17 cm
Paketë 3/1
Pesha neto 1.66 kg
Kapaciteti 15", 8''
Materiali Najloni
Pajisje shtesë Xhep sigurie, USB konektor, Kuti për dhurata, Zinxhirë të papërshkueshëm nga uji, YKK zinxhire
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040093849

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 3 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.668 x 0.375 x 0.52 m
Pesha bruto e kutisë 6.40 kg
Vëllimi I kutisë 0.130 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000

3

3a

2

2a

1

1a

Produktet e lidhura

Promobox