14.172.10 MAXIMUS - Stilolaps metalik dhe stilolaps në një set

Stoku
7
Mbërritja 2.000 10.08.24.
3.000 15.08.24.


Informatat themelore

Kodi 14.172.10
Model MAXIMUS
Ngjyra E zezë
Dimensionet e kutive 16.5 x 6.6 x 2.8 cm
Dimensioni I stilolapsit O 1.2 x 13.4 cm
Dimensioni i stilolapsit me rul O 1.2 x 13.4 cm
Paketë 50/25/1
Pesha neto 0.13 kg
Materiali Metal
lloji I produktit Roller, Stilolaps
Pajisje shtesë Soft touch, Kuti për dhurata
Barcodi 8605040079072

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Gravim me laser
Madhësia e rekomanduar e shtypit 3 x 0.6 cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 50
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.36 x 0.2 x 0.33 m
Pesha bruto e kutisë 7.16 kg
Vëllimi I kutisë 0.024 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960850000000

Produktet e lidhura

Promobox