41.122.71 MERLOT - Set për verë

Stoku
4.275


Informatat themelore

Kodi 41.122.71
Model MERLOT
Përshkrimi Kompleti i verës përmban - hapëse shishe, futës derdhës, unazë kundër derdhjes dhe termometër
Ngjyra Beige
Dimensioni 16.6 × 14.7 × 4.9 cm
Paketë 24/1
Pesha neto 0.48 kg
Materiali Dru
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp
Barcodi 8605040089071
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 24 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.395 x 0.335 x 0.38 m
Pesha bruto e kutisë 12.20 kg
Vëllimi I kutisë 0.050 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 820551000000
Promobox