41.058.70 MEZE - Tabela për prerje dhe servim

Stoku
0
Mbërritja 3.000 20.03.23.


Informatat themelore

Kodi 41.058.70
Model MEZE
Brendi CASTELLI
Ngjyra Brown
Dimensioni 39 x 12 x 1.8cm
Paketë 24/1
Pesha neto 0.43 kg
Materiali Dru
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040001394
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 24 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.41 x 0.26 x 0.24 m
Pesha bruto e kutisë 11.04 kg
Vëllimi I kutisë 0.026 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 441911000000

Produktet e lidhura

Promobox