34.458.71 MICHELANGELO - Mini këmbalec dhe kanavacë

Stoku
14.847


Informatat themelore

Kodi 34.458.71
Model MICHELANGELO
Ngjyra Beige
Dimensioni 8 x 13 x 2 cm
Paketë 480/1
Pesha neto 0.03 kg
Shtypi Shtyp digjital
Barcodi 8605040062005

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 480 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.56 x 0.53 x 0.37 m
Pesha bruto e kutisë 14.50 kg
Vëllimi I kutisë 0.110 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 442090990000
Promobox