34.295.11 MILTON - Çantë shpine biznesi

Stoku
403
Mbërritja 2.000 20.07.24.


Informatat themelore

Kodi 34.295.11
Model MILTON
Përshkrimi Çantë shpine biznesi me një ndarje kryesore, ndarje të grumbulluara për tablet dhe laptop 15", lidhës USB, xhep i fshehur me zinxhir të pasmë
Brendi BRUNO
Ngjyra Gri e erret
Dimensioni 44 x 33 x 12 cm
Paketë 10/1
Pesha neto 0.73 kg
Pajisje shtesë USB konektor
Performanca I papërshkueshëm nga uji
Barcodi 8605040043158

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Shtyp me leter transfer, Sito shtyp

Informacione logjistike

Copë për kuti 10
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.78 x 0.38 x 0.48 m
Pesha bruto e kutisë 7.90 kg
Vëllimi I kutisë 0.142 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420222900000
Promobox