44.060.90 MOMENTO - Filxhan porcelani dhe pjata për "Cappuccino", 150 ml

Stoku
0
Mbërritja 20.160 24.02.24.


Informatat themelore

Kodi 44.060.90
Model MOMENTO
Brendi CASTELLI
Ngjyra E bardhë
Paketë 36/6
Pesha neto 0.45 kg
Kapaciteti 150 ml
Materiali Keramikë
Barcodi 8605025629667
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Pjekja e transferit, Tampon

Informacione logjistike

Copë për kuti 36
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.4 x 0.36 x 0.23 m
Pesha bruto e kutisë 17.42 kg
Vëllimi I kutisë 0.033 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 691200250000

Produktet e lidhura

Promobox