44.059.90 MOMENTO MINI - Filxhan porcelani dhe pjata për "Espresso", 100 ml

Stoku
13.855


Informatat themelore

Kodi 44.059.90
Model MOMENTO MINI
Brendi CASTELLI
Ngjyra White
Paketë 36/6
Pesha neto 0.32 kg
Kapaciteti 100 ml
Materiali Keramikë
Shtypi Tampon, Pjekja e transferit
Barcodi 8605025629650
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 36 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.345 x 0.335 x 0.245 m
Pesha bruto e kutisë 12.48 kg
Vëllimi I kutisë 0.028 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 691200250000
Promobox