34.432.10 NOLAN - Çantë shpine

Stoku
0
Mbërritja 3.000 14.09.24.


Informatat themelore

Kodi 34.432.10
Model NOLAN
Përshkrimi Çantë shpine biznesi me një ndarje kryesore, ndarje të mbushur për ndarjen e laptopit dhe tabletit 15 ', lidhës USB, xhep me zinxhir në pjesën e përparme dhe dy xhepa anësorë
Brendi BRUNO
Ngjyra E zezë
Dimensioni 47 x 33 x 17 cm
Paketë 4/1
Pesha neto 1.05 kg
Kapaciteti 15", 8''
Materiali Najloni
Pajisje shtesë USB konektor
Performanca I papërshkueshëm nga uji
Barcodi 8605040081150

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Shtyp me leter transfer, Sito shtyp
Madhësia e rekomanduar e shtypit 15 x 7 cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 4
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.49 x 0.31 x 0.62 m
Pesha bruto e kutisë 5.10 kg
Vëllimi I kutisë 0.094 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000

Produktet e lidhura

Promobox