41.054.71 PARMA - Komplet dërrasash dhe thikash, 3/1

Stoku
0


Informatat themelore

Kodi 41.054.71
Model PARMA
Brendi CASTELLI
Ngjyra Beige
Dimensioni 26.2 x 39.6 x 2.7 cm
Paketë 10/5/1
Pesha neto 1.12 kg
Materiali Dru, Metal
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser, Shtyp digjital
Barcodi 8605025691763
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.43 x 0.3 x 0.3 m
Pesha bruto e kutisë 11.64 kg
Vëllimi I kutisë 0.039 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 821192000000
Promobox