32.180.10 PETROL - Set i mjeteve të punës

Stoku
0


Informatat themelore

Kodi 32.180.10
Model PETROL
Përshkrimi Kompleti i veglave përmban një bisturi, 4 kaçavida fikse - 2 të drejta dhe 2 kryq, një metër, një mbajtëse me 4 bashkëngjitje të këmbyeshme dhe 10 futje
Ngjyra Black
Dimensioni 12.5 x 17.5 x 4cm
Paketë 30/1
Pesha neto 0.41 kg
Materiali Plastikë, Metal
Shtypi Stiker
Barcodi 8605040012208

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 30 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.38 x 0.4 x 0.26 m
Pesha bruto e kutisë 13.40 kg
Vëllimi I kutisë 0.040 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 820600000000
Promobox