34.441.71 PINTO - Ngjyra druri

Stoku
652
Mbërritja 10.000 14.03.23.


Informatat themelore

Kodi 34.441.71
Model PINTO
Përshkrimi Ngjyra të drurit me një vizore dhe një mprehëse në një kuti druri
Ngjyra Beige
Dimensioni 21 x 4 x 3 cm
Paketë 100/10/1
Pesha neto 0.13 kg
Materiali Bambus
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Tampon
Tema Fëmijët
Barcodi 8605040038512

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.46 x 0.235 x 0.34 m
Pesha bruto e kutisë 13.20 kg
Vëllimi I kutisë 0.037 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960990900000

Produktet e lidhura

Promobox