33.203.88 PROP - Varëse metalike për çelësa dhe mbajtëse e pajisjes celulare

Stoku
0
Mbërritja 7.200 06.07.24.


Informatat themelore

Kodi 33.203.88
Model PROP
Ngjyra Metal me shkëlqim
Dimensioni 2.5 x 4.5 x 1 cm
Paketë 300/50
Pesha neto 0.03 kg
Materiali Metal
Barcodi 8605040074510

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Gravim me laser, Stiker

Informacione logjistike

Copë për kuti 300
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.4 x 0.29 x 0.14 m
Pesha bruto e kutisë 9.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.016 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 732620009000
Promobox