41.088.10 PROSECCO - Set për verë

Stoku
2.806


Informatat themelore

Kodi 41.088.10
Model PROSECCO
Përshkrimi Seti i verës përmban - një hapëse shishe, një futës mbushës dhe një prestar petë
Ngjyra Black
Dimensioni 16.5 x 14.5 x 4.5cm
Paketë 16/1
Pesha neto 0.48 kg
Materiali Plastikë, Metal
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Sito shtyp, Shtyp digjital
Barcodi 8605040020845
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 16 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.37 x 0.33 x 0.25 m
Pesha bruto e kutisë 8.08 kg
Vëllimi I kutisë 0.031 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 820551000000

Produktet e lidhura

Promobox