37.361.90 PURE PAD - 3 në 1 Mikrofiber Mouse Pad

Stoku
23.635
Mbërritja 20.000 12.04.23.


Informatat themelore

Kodi 37.361.90
Model PURE PAD
Përshkrimi Mbështjellës miu me mikrofibër, mbrojtës i ekranit dhe pastrues i ekranit
Ngjyra White
Dimensioni 22 x 17cm
Paketë 1600/10/1
Pesha neto 0.02 kg
Materiali Mikrofibër
Shtypi Sublimacion
Tema Sublimim
Barcodi 8605025687728

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 1600 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.49 x 0.46 x 0.45 m
Pesha bruto e kutisë 38.82 kg
Vëllimi I kutisë 0.101 m3
Vendi i origjinës Korea
Kodi HS 630710900000

Produktet e lidhura

Promobox