34.063.10 ROBIN - Çantë shpine

Stoku
5.173
Mbërritja 50 20.07.24.


Informatat themelore

Kodi 34.063.10
Model ROBIN
Përshkrimi Çantë shpine me një ndarje dhe xhep para me zinxhir, mbrapa me rreshtim
Brendi BRUNO
Ngjyra E zezë
Dimensioni 38 x 29 x 14 cm
Paketë 50/1
Pesha neto 0.31 kg
Materiali Poliester
Tema Back to school
Barcodi 8605025602561

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Shtyp me leter transfer, Sito shtyp
Madhësia e rekomanduar e shtypit 7 x 5 cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 50
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.64 x 0.45 x 0.38 m
Pesha bruto e kutisë 17.10 kg
Vëllimi I kutisë 0.109 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420292910000

Produktet e lidhura

Promobox