41.123.71 ROSE - Set për verë

Stoku
4.176


Informatat themelore

Kodi 41.123.71
Model ROSE
Përshkrimi Kompleti i verës përmban - një hapëse shishe, një kapak shishe dhe një unazë kundër derdhjes
Ngjyra Beige
Dimensioni 16 × 10 × 4.5 cm
Paketë 24/1
Pesha neto 0.40 kg
Materiali Dru
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp
Barcodi 8605040080450
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 24 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.38 x 0.27 x 0.37 m
Pesha bruto e kutisë 9.90 kg
Vëllimi I kutisë 0.038 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 820551000000
Promobox