41.077.70 SCARPETTA - Tabela për prerje dhe servim

Stoku
3.912


Informatat themelore

Kodi 41.077.70
Model SCARPETTA
Ngjyra Brown
Dimensioni O 25 x 1.8cm
Paketë 20/1
Pesha neto 0.52 kg
Materiali Dru
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040018149
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.26 x 0.275 x 0.415 m
Pesha bruto e kutisë 10.92 kg
Vëllimi I kutisë 0.030 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 441911000000

Produktet e lidhura

Promobox