41.078.70 SERRANO - Tabela për prerje dhe servim

Stoku
1.424


Informatat themelore

Kodi 41.078.70
Model SERRANO
Ngjyra Brown
Dimensioni 22 x 29 x 1.5cm
Paketë 20/1
Pesha neto 0.42 kg
Materiali Dru
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040018156
Dokumentacion shtesë Test report

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.305 x 0.245 x 0.34 m
Pesha bruto e kutisë 9.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.025 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 441911000000

Produktet e lidhura

Promobox