37.796.10 SOUL - Bluetooth zmadhues zëri

Stoku
1.401
Mbërritja 2.000 08.03.23.


Informatat themelore

Kodi 37.796.10
Model SOUL
Përshkrimi Zmadhues zëri metalik bluetooth 2 x 5W me bateri të rimbushshme me kapacitet 1200 mAh, lexues kartash MicroSD, lexues USB dhe radio, në një kuti dhuratë
Brendi PIXO
Ngjyra Black
Dimensioni O 8 x 18 cm
Paketë 30/1
Pesha neto 0.55 kg
Pajisje shtesë Bluetooth, Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser, Shtyp digjital
Barcodi 8605040052341

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 30 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.48 x 0.41 x 0.29 m
Pesha bruto e kutisë 17.56 kg
Vëllimi I kutisë 0.057 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 851821009000

Produktet e lidhura

Promobox