37.829.90 SOUND - Kufje stereo pa tela

Stoku
4.783


Informatat themelore

Kodi 37.829.90
Model SOUND
Përshkrimi Kufje TWS (True Wireless Stereo) me kasë për bartje dhe karikim, bateri e rimbushshme 200mAh, në një kuti dhuratë
Brendi PIXO
Ngjyra White
Dimensioni 5 x 4.5 x 2.5 cm
Paketë 100/1
Pesha neto 0.06 kg
Kapaciteti 200 mah
Pajisje shtesë Bluetooth, Kuti për dhurata
Shtypi Tampon
Barcodi 8605040084588

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.34 x 0.27 x 0.42 m
Pesha bruto e kutisë 7.02 kg
Vëllimi I kutisë 0.039 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 851830009000

Produktet e lidhura

Promobox