Studio e Logos
Specifikimi
Printo
Pasqyra e stokut

37.826.90 STAND - Mbajtëse stilolapsi me mbushës telefoni dhe pajisje shtesë

Stoku
1.191


Informatat themelore

Kodi 37.826.90
Model STAND
Përshkrimi Mbajtëse stilolaps plastike me aksesor për karikim pa tel të pajisjeve mobile, tharëse flokësh dhe dritë në një kuti dhuratë
Brendi PIXO
Ngjyra White
Dimensioni 8.8 x 9.8 x 8.8 cm
Paketë 50/1
Pesha neto 0.22 kg
Materiali Plastikë
Pajisje shtesë Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo
Shtypi Tampon
Barcodi 8605040058886
Dokumentacion shtesë CE certifikata

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 45 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.467 x 0.32 x 0.29 m
Pesha bruto e kutisë 10.32 kg
Vëllimi I kutisë 0.043 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850440309000
Promobox